Xiaomi: блокування смартфонів було потрібно для безпеки користувачів, і вони вже можуть бути розблоковані

У зв’язку з повідомленнями ЗМІ про блокування смартфонів Xiaomi в ряді країн і регіонів, включаючи Кубу, Іран, Сирію, Північну Корею, Судан і Крим, представник компанії заявив в неділю в інтерв’ю Global Times, що цей захід.не орієнтований на будь-який конкретний ринок». Він додав, що ці дії спрямовані на запобігання контрабанді та продажам на сірому ринку, а також на захист безпеки даних користувачів.

Експортна політика Xiaomi не дозволяє експортувати будь-яку свою продукцію в країни і регіони, де компанія не має офіційної присутності. Однак в останні роки сірий ринок активно розширюється, і досить часто користувачі купували пристрої Xiaomi в одному регіоні і використовували їх в іншому.

Деякі ЗМІ вважали, що початок блокування Xiaomi своїх мобільних телефонів пов’язаний з впливом США. Нібито Вашингтон чинить тиск на китайську компанію, щоб заблокувати телефони, які використовуються в країнах і регіонах, що перехи.

У відповідь Xiaomi заявила, що “тимчасово” заблокувала деякі смартфони, щоб запобігти і розслідувати потенційну контрабанду, яка шкодить інформаційній безпеці користувачів і правам споживачів. “Розслідування дало значні результати, і тепер постраждалі пристрої можуть бути розблоковані., — сказав представник Xiaomi.

У свою чергу російське представництво Xiaomi повідомило: “Жоден смартфон Xiaomi в Європі і СНД не був заблокований, і компанія не планує робити такі дії.”

Як тобі таке, Ілон Маск?
Перемога
Перемога
0
Цікаво
Цікаво
0
Смішно
Смішно
0
Дорого
Дорого
0
WTF?
WTF?
0
Зрада
Зрада
0
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x