Видобуток біткоїна в 2021 році вже витратив більше енергії, ніж за весь 2020 рік

Криптовалюти приваблюють багатьох користувачів анонімністю транзакцій, зручністю і рядом інших причин. Тим не менш, на їх видобуток витрачається величезна кількість електроенергії, що ставить під сумнів їх екологічність. Саме з цієї причини Tesla призупинила прийом біткоїна як засобу оплати своїх товарів і послуг. Дослідники підрахували, що енергоспоживання мережі Bitcoin в цьому році зросло і вже перевищило показники за весь минулий рік.

За даними дослідників, в 2020 році близько 67 ТВт-год енергії по всьому світу було витрачено на видобуток і проведення транзакцій в біткоінах. Цього року ця цифра вже перевищила. Передбачається, що до кінця 2021 року енергоспоживання мережі Bitcoin складе 91 ТВт-год, що приблизно відповідає споживанню енергії всього Пакистану. У міру зростання цін на криптовалюту все більше і більше майнерів з менш енергоефективними машинами приєднуються до мережі, що сприяє збільшенню енергоспоживання.

Блумберг

Дослідники відзначають, що для корекції ситуації криптовалютної індустрії варто підвищити енергоефективність видобутку і перейти на електроенергію, отриману з низьковуглецевих джерел.

Як тобі таке, Ілон Маск?
Перемога
Перемога
0
Цікаво
Цікаво
0
Смішно
Смішно
0
Дорого
Дорого
0
WTF?
WTF?
0
Зрада
Зрада
0
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x