Відео: ентузіаст об’єднав всі рівні Half-Life 2 в єдину карту і показав, як він виглядає зверху

Ентузіаст під псевдонімом JasperRLZ відомий як творець сайту Noclip.website, де можна досліджувати точні копії рівнів з різних ігор. Нещодавно він провів цікавий експеримент: зібрав всі локації Half-Life 2 в єдину карту і показав, як виглядає місто-17 без екранів завантаження. Він також продемонстрував зверху вниз погляд на світ гри, що дозволяє грубо оцінити його розмір.

У перше відео в особистому мікроблозі JasperRLZ в режимі вільного перельоту досліджує карту, зібрану з окремих рівнів. Вона включає в себе станцію, склади, вулиці, промислові будівлі, каналізацію і так далі. Деякі текстури відображаються з невдачами, так як ентузіаст показав світ Half-Life 2 через браузер.

Друге відео показує вид з висоти Сіті-17, що дозволяє побачити чіткий поділ карти на сегменти коридору і більше відкритих просторів. Багато об’єктів в проекті малюються лише частково і встановлюються таким чином, щоб приховати його. Такий підхід, як правило, знайомий для великомасштабних ігор, адже розробники намагаються всіма способами заощадити системні ресурси і не завантажувати його з деталями, які користувачі навіть не побачать.

Нагадаємо: Half-Life 2 був випущений в листопаді 2004 року на ПК, а пізніше досяг Xbox, Xbox 360 і PlayStation 3.

Як тобі таке, Ілон Маск?
Перемога
Перемога
0
Цікаво
Цікаво
0
Смішно
Смішно
0
Дорого
Дорого
0
WTF?
WTF?
0
Зрада
Зрада
0
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x