Версії Шерлока Холмса Глава перша для PS4 і Xbox One будуть відкладені на кілька тижнів по відношенню до випусків для інших платформ

Студія Жаб’ячий посуд в офіційному мікроблозі серія своїх детективних пригод про Шерлока Холмса оголосила про примусову передачу версій Шерлока Холмса Глава Перша для консолей останнього покоління.

Нагадаємо, що до недавнього часу вихід Шерлока Холмса Глава Перша очікувався одночасно на всіх цільових платформах, але публікації для PS4 і Xbox One потребували більшої уваги.

Так, на ПК (Steam, GOG, Epic Games Store), PS5, Xbox Series X і S гра з’явиться до кінця осені, а PS4 і Xbox One досягнуть через кілька тижнів після початкового випуску.

Також розробники повідомили, що в наступний четвер, 16 вересня, дадуть відповідь на одне з найпопулярніших питань про Шерлока Холмса Глава Перша. Ймовірно, йдеться про точну дату випуску.

Згідно з недавнім витоком, вихід Шерлока Холмса Глава Перша відбудеться 16 листопада цього року. Швидше за все, в цей день гра дебютує на ПК і консолях нинішнього покоління.

Як тобі таке, Ілон Маск?
Перемога
Перемога
0
Цікаво
Цікаво
0
Смішно
Смішно
0
Дорого
Дорого
0
WTF?
WTF?
0
Зрада
Зрада
0
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x