Великий бастіон, лорди і солдати: подробиці і трейлер великої Катаї з тотальної війни: Warhammer III

Творча асамблея і Сега детально описали фракцію Великої Катаї в Total Warhammer III. Розробники випустили ефектний трейлер, який показав міста держави, а також кілька битв, а також Спільні деталі на офіційному сайті.

Великий Катай – велика держава в східних землях, якою правлять імператор Небесних Драконів і імператриця Місяця. При владі їх можна порівняти з богами, тому вони вирішили не робити їх лордами. Цей титул дістався главам окремих провінцій – Чжао Мін і Мяо-Інг. Вони обидва володіють потужною магією і здатні перетворюватися на драконів, що робить їх неймовірно цінними бійцями. Детальніше про лордів розробники пообіцяли розповісти в осяжному майбутньому.

У загальній війні: Warhammer III, Великий Катай має кілька особливостей. Армія цієї держави добре проявляється в обороні, адже вже багато років відштовхує атаки сил Хаосу. Ближнього бою і рядові солдати фракції отримують бонуси, якщо вони знаходяться поруч один з одним. Серед спецпідрозділів будуть літаючі кораблі і алхіміки. А на глобальній карті Великий Катай отримує великий дохід від місцевого Шовкового шляху. Ці кошти використовуються для фінансування і зміцнення Великого Бастіону – величезної цитаделі, яка побудована на кордоні з пустками Хаосу. Оборона фортеці стане однією з ключових частин кампанії для Катая.

Total Warhammer III вийде на початку 2022 року на ПК. Гра повинна була вийти в кінці 2021 року, але нещодавно її відклали.

Як тобі таке, Ілон Маск?
Перемога
Перемога
0
Цікаво
Цікаво
0
Смішно
Смішно
0
Дорого
Дорого
0
WTF?
WTF?
0
Зрада
Зрада
0
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x