Shazam допоможе Apple Music збільшити гонорари для авторів пісень з DJ-міксів

Apple вирішила використовувати Shazam для того, щоб збільшити гонорари авторів пісень, які входять в DJ-мікси. Проблема з музикою такого роду полягає в тому, що вони складаються з треків, створених іншими виконавцями. Тому логічно, що автори оригінальних композицій повинні отримувати частину гонорарів від таких проектів. Для цього будуть використовуватися технології Shazam.

Apple завершила процес придбання Shazam майже три роки тому, і з тих пір деякі рішення сервісу були інтегровані в iOS. Однак до цих пір функції платформи використовувалися в основному за призначенням – ідентифікацією музики, яка грає на даний момент. Нове рішення може стати одним з аргументів на користь вибору музикантів сервісу Apple Music замість конкурентів.

Алгоритми Shazam почали використовуватися в Apple Music для аналізу dj-міксів. Вони допоможуть розпізнати оригінальну музику, що звучить в міксі, так що пізніше гонорари будуть правильно розподілені між ді-джеями, лейблами і музикантами. Так, автори треків тепер отримають роялті за використання їх змісту в чужих міксах.

Що не так очевидно, нововведення стане в нагоді не тільки авторам оригінальних робіт, але і самим ді-джеям. Більшість потокових платформ прапор змішується як авторські права порушує роботу через зібраний вміст. Завдяки алгоритмам Shazam і розумному розподілу роялті, dj-роботи тепер зможуть бути легко опубліковані в Apple Music.

Apple поки не уточнила, як будуть розподілятися збори за новими правилами. В іншому випадку правила роботи платформи ще не змінилися – користувачі не можуть публікувати свої роботи самостійно.

Як тобі таке, Ілон Маск?
Перемога
Перемога
0
Цікаво
Цікаво
0
Смішно
Смішно
0
Дорого
Дорого
0
WTF?
WTF?
0
Зрада
Зрада
0
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x