Ринкові умови допомагають Seagate більше, ніж Western Digital

Свого часу Western Digital Corporation, купуючи активи SanDisk за $ 16 млрд, підкреслюю перспективи бізнесу з виробництва твердотільної пам’яті, а циклічний характер цього ринку в рази дійсно збільшує доходи материнської компанії. Це, з іншого боку, підриває доходи в момент зниження цін, тому Seagate Technology, яка більше залежить від класичних жорстких дисків, зараз знаходиться в кращому становищі.

Такого висновку дійшли аналітики UBS, на міркування яких посилається ресурс. Баррон (Івате). На їхню думку, жорсткі диски зараз користуються високим попитом не тільки завдяки розвитку хмарного сектора серверного ринку, але і завдяки видобутку Chia Coin. Однак на щоквартальній звітній конференції представники СЦД відзначили, що останній фактор перестав істотно впливати на бізнес компанії в першій половині минулого кварталу.

На думку експертів UBS, для Western Digital проблему може становити не тільки високий попит сегмента твердотільної пам’яті на капітальні витрати, а й нове перенапруження, що призведе до зниження цін і доходів компанії. У сегменті серверів попит на жорсткі диски буде рости активніше, ніж на твердотільні накопичувачі, так як перші в новому поколінні збільшили свою ємність і привабливість з точки зору вартості зберігання певного обсягу інформації.

Для виробників жорстких дисків нинішня ситуація хороша ще й тому, що в умовах стабільно зростаючого попиту клієнти вважають за краще укладати довгострокові контракти. За оцінками експертів UBS, в наступному році Seagate отримає до $ 8,33 виручки на акцію, що вище консенсусу ринку ($ 8,19), а в 2023 році цей показник зросте до $ 8,90. Прогноз для Western Digital, як окреслений UBS, виглядає песимістичним: $ 9,11 на акцію в наступному році проти консенсусу в $ 11,05, і не більше $ 4,17 на акцію в 2023 році з консенсусом $ 11,09.

Як тобі таке, Ілон Маск?
Перемога
Перемога
0
Цікаво
Цікаво
0
Смішно
Смішно
0
Дорого
Дорого
0
WTF?
WTF?
0
Зрада
Зрада
0
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x