Плани Intel щодо розширення виробництва в США і Європі не завадить створенню підприємств в Азії

Майже відразу після того, як він обійняв посаду генерального директора Intel, Патрік Гелсінгер поїхав до Європи, щоб домовитися про будівництво місцевого підприємства. Влада США також намагається переконати компанію в необхідності субсидування галузі, але вона не забуває про розвиток виробничої інфраструктури в Азії.

Подробицями про діяльність Гельсінгера і його колег по лобіюву інтересам компанії поділився видання The Wall Street Journal. Минулого місяця він і кілька інших членів ради директорів компанії зустрілися у Вашингтоні з президентом Байденом, щоб обговорити можливість субсидування будівництва нових об’єктів Intel в США. На кожне з цих підприємств влада країни готова виділити до 3 млрд доларів субсидій, але суму можна збільшити за спеціальним дозволом президента.

У розширення виробничих потужностей в Арізоні і Нью-Мексико Intel готова інвестувати до $ 23,5 млрд, ще $ 3 млрд піде на розширення заводу в штаті Орегон. Новий виробничий комплекс повинен з’явитися в штаті Нью-Йорк або Північна Кароліна. У майбутньому десять років компанія може витратити на свій розвиток до $ 100 млрд.

Аналогічну суму, нагадаємо, компанія готова інвестувати в розвиток виробництва в Європі. До кінця року Intel доведеться вирішити, де саме в Старому Світі буде підприємство, яке обслуговує місцевих клієнтів. Початковий план передбачав створення двох підприємств з бюджетом до 20 млрд доларів, обговорення було з представниками Франції, Нідерландів, Італії, Німеччини та Євросоюзу в цілому. Плани Гельсінгера включають неодноразові візити в Європу до кінця цього року, як зазначає джерело.

Крім того, Intel веде переговори про будівництво підприємств в Китаї, Сінгапурі, В’єтнамі, Малайзії та Індії. Можливо, вони не будуть займатися обробкою кремнієвих пластин з використанням літографічних технологій, але дозволять протестувати і упакувати готові кристали. Подібна спеціалізація існує і зараз – компанія має складальні заводи в Китаї, Малайзії та В’єтнамі.

Як тобі таке, Ілон Маск?
Перемога
Перемога
0
Цікаво
Цікаво
1
Смішно
Смішно
0
Дорого
Дорого
0
WTF?
WTF?
0
Зрада
Зрада
0
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x