Mastercard дозволить розплачуватися криптовалютою всюди, де приймаються її картки

Система Mastercard оголосила про запуск тестової програми для банків і криптовалютних організацій, яка дозволить їм надавати клієнтам можливість розплачуватися цифровими валютами там, де приймаються платіжні картки Mastercard.

У проекті беруть участь такі партнери Mastercard, як Evolve Bank & Trust, Paxos Trust Company та Circle. Платформи Paxos і Circle запропонували свої системи для забезпечення обміну криптовалют за традиційні гроші через stablecoins – цифрові гроші, прив’язані до звичайних валют або товарів, таких як нафта або дорогоцінні метали, які менш схильні до коливань.

«Сьогодні, коли люди хочуть витратити криптовалюту, наприклад, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum або Litecoin, вони змушені платити в мережі Mastercard традиційними фіатними грошима. Співпраця Mastercard з Evolve, Paxos і Circle вирішить цю проблему для гравців по всій галузі.“, — зазначили представники системи. Якщо спростити процедуру, зазначили в Mastercard, то більша кількість банків і криптовалютних сервісів зможуть запропонувати своїм клієнтам можливість прямої оплати в криптовалюті.

У лютому Mastercard оголосила, що заклала основи для підтримки деяких криптовалют у своїй мережі. У той час проект мав на меті забезпечити, щоб споживачі, продавці та організації отримали базові можливості для роботи з цифровими активами.

А в минулому році Mastercard об’єкувалася з платформами Wirex, BitPay і LVL для створення криптовалют, які допомогли б власникам здійснювати перекази криптовалют. Однак в рамках минулорічного проекту криптовалюти не пройшли через фінансову мережу Mastercard. Натомість зусилля партнерів обмінялися на фіатні гроші, які згодом були передані іншим клієнтам через сервісні системи.

Крім того, Mastercard зараз працює з низкою великих світових банків, розглядаючи плани запуску нових криптовалют. Сама Mastercard вже зареєструвала 89 патентів, пов’язаних з технологіями блокчейн, і ще 285 знаходяться на стадії реєстрації.

Як тобі таке, Ілон Маск?
Перемога
Перемога
0
Цікаво
Цікаво
0
Смішно
Смішно
0
Дорого
Дорого
0
WTF?
WTF?
0
Зрада
Зрада
0
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x