Instagram згубно впливає на психіку підлітків і Facebook давно про це знає.

Facebook знав, що Instagram згубно впливає на психічне благополуччя підлітків. Про це пише Уолл-стріт Джорнел. Видання посилається на дослідження Facebook, проведене за останні три роки, яке вивчало, як Instagram впливає на стан розуму молодих користувачів.

В одній з внутрішніх презентацій Facebook йдеться про те, що серед підлітків, які повідомили про суїцидальні думки, причиною проблеми назвали Instagram. 13% британців і 6% американців. Крім того, 32% дівчаток-підлітків сказали, що, коли вони були в поганому настрої, перегляд Instagram змусив їх відчувати себе ще гірше. На погіршення бойового духу після перегляду стрічки Instagram скаржилися і 14% хлопчиків.

Хоча Facebook прийшов до висновку, що Instagram не завдає відчутної шкоди психіці підлітків, за даними Wall Street Journal, функції, які компанія визначила як найбільш шкідливі, є ключовими елементами бізнес-моделі соціальної мережі. Згідно з дослідженнями, Instagram підштовхує користувачів до перегляду шкідливого контенту і викликає звикання. Більш того, всі ключові функції соціальної мережі об’єднуються таким чином, щоб викликати залежність користувача.

За даними Facebook, компанія працює над тим, щоб мінімізувати шкоду, заподіяну Instagram. Компанія навіть працює над версією додатку для дітей до 13 років. Варто відзначити, що саме на молодих користувачів заснований успіх Instagram. Більше 40% аудиторії соціальної мережі – це люди у віці до 22 років.

Глава публічної політики Instagram заявив, що компанія працює над тим, щоб відволікти користувачів соціальних мереж від контенту, яким вони одержимі. Нові алгоритми повинні заохочувати користувачів переглядати надихаючі та надихаючі матеріали, що, в свою чергу, має підвищити їх моральне благополуччя.

Як тобі таке, Ілон Маск?
Перемога
Перемога
0
Цікаво
Цікаво
0
Смішно
Смішно
0
Дорого
Дорого
0
WTF?
WTF?
0
Зрада
Зрада
0
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x