AMD зосередиться на серверних і мобільних рішеннях – настільні комп’ютери та графіка не є пріоритетом

Останні роки для AMD були фінансово успішними. Компанія демонструє економічне зростання в сегментах споживачів і серверів квартал за кварталом. У випадку з останнім AMD вже завоювала більше 10% ринку від Intel. Щоб посилити ефект, AMD планує зосередитися як на серверних, так і на мобільних рішеннях.

Виступаючи на економічному саміті Deutsche Bank, фінансовий директор AMD Девіндер Кумар прямо окреслив цілі компанії: «Нашим головним пріоритетом є збереження частки розподіленого доходу, тому буде послідовна продуктова стратегія – спочатку серверні та мобільні рішення, а потім настільні високопродуктивні рішення».

Таким чином, AMD приділятиме менше уваги ринку настільних ПК, що повністю стосується як процесорів, так і графічних чіпів. На жаль, найближчим часом восьмиядерний Ryzen вартістю менше 200 доларів ринок не побачить. А також не побачать більш доступних цін на відеокарти Radeon RX 6000.

Акцент компанії на серверному і мобільному сегментах зрозумілий. Останні роки показали підвищений попит на ринок на нові серверні потужності, а також ноутбуки через підвищену роль віддаленої роботи в умовах затяжної пандемії коронавірусу. AMD намагається не пропустити цю хвилю і міцно закріпитися за межами сегмента робочого столу.

Що стосується Intel, то з виходом нової серії процесорів Alder Lake-S і за відсутності тиску з боку AMD компанія може повернути собі частину своїх позицій на ринку високопродуктивних рішень для настільних ПК.

Як тобі таке, Ілон Маск?
Перемога
Перемога
0
Цікаво
Цікаво
0
Смішно
Смішно
0
Дорого
Дорого
0
WTF?
WTF?
0
Зрада
Зрада
0
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x